Kim Kardashian nuk e fsheh dot shtatzëninë

Ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë, por tashmë nuk e fsheh dot më shtatzëninë e saj.Kim Kardashian eshte fotografuar nën shoqërinë e motrave të saj, Khloe, Kourtney dhe Kendall  ne Francë, në nje plazh ku po kalojnë pushimet e tyre. 34 vjeçarja nuk ka mundur të fshehë barkun e rrumbullakosur, ku fustani i zi i ngjitur pas trupi i tregonte dukshëm shtatzënine.