Kim Kardashian merr dhuratën 14 mln dollarëshe për Krishtlindje

Kanye West i dhuroi bashkëshortes së tij një dhuratë me vlerë 14 milionë dollarë për Krishtlindje.

Reperi bleu një ndërtesë në një pallat gjigant në plazhin Miami, me të cilën surprizoi Kim pikërisht në festën e Krishtlindjeve. E gjithë shtëpia ka 4 dhoma, 5 tualete, një tarracë të madhe, palestër, pishinë dhe spa.

Ndër të tjera, dhurata e Kim është përballë me plazhin. Banesa shitej për 15.5 milionë dollarë, por Kanye ia doli që të ulte pak cmimin.