Kim Kardashian ju prezanton me vajzën e vogël, fotoja e parë e Chicago West

Dy muaj pas ardhjes së saj në jetë, Kim Kardashian ka vendosur të publikojë foton e parë me Çikagon.

Vajza e vogël, e cila erdhi në jetë nga një nënë surrogate, disa javë më parë u shfaq në një video të shkurtër të Kylie Jenner.

Por vetem sot Kim u mundësoi fansave të saj pamjen e plotë të Çikagos.

Ka qenë Kim e cila ka postuar foton në rrjetin social Instagram, dhe vetëm pak minuta pas publikimit foto ka marrë miliona pëlqime.