Kim Kardashian “heq” dorë nga luksi dhe lahet si 5 shekuj më parë

Kim Kardashian duket se lahet si qëmoti.
37-vjeçarja është fotografuar nga “Daily Mail” duke punuar për një set fotografik ku pozon me bikini, ndërsa në një nga fotot shihet duke larë trupin si në kohët e vjetra.