Kim dhe Kanye refuzuan 5 mln $ për fotot e vajzës, për një arsye të thjeshtë

Fansat e tyre kanë pritur dy muaj të plotë për të parë fotografitë e para të North dhe Saint West. Ndaj Kim Kardashian dhe Kanye West njoftuan se do t’i përmbahen këtij rregulli, pasi refuzuan 5 milionë dollarë për fotot e para të vajzës së tyre të porsalindur. Sipas TMZ, pranimi i marrëveshjes do të ishte “kundër moralit të çiftit”. Raporti thotë se Kim – e cila ka 106 milionë fansa na Instagram – hodhi poshtë menjëherë marrëveshjen për paratë e mediave për fotot e para të vogëlushes së saj. Fotoja e parë e North është postuar në mediat sociale dy muaj pas lindjes së saj në vitin 2013 dhe e njëjta kohë ka kaluar pas lindjes së Saint në dhjetor 2015, para se fansat të mund ta shihnin vogëlushin në Instagram.
North West

Saint West