Kim bën disa postime të ëmbla për bashkëshortin Kanye West

Bukuroshja Kim Kardashian mori një ditë më parë mori gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Të dielën u shënua Dita e Babit. Me këtë rast edhe ylli Kardashian ka bërë një urim të vecantë për bashkëshortin e saj.

Së pari Kim posoti një fotografi të  burrit të Kanye West, të cilin e falënderoj për shkak se ai ka qenë një baba i mirë për fëmijët e tyre.

Kim më pas bëri edhe një postim prekës për të atin e saj të ndjerë, Robert Kardashian.

Pas ndarjes së një fotoje të vjetër me babain e saj Robert, i cili vdiq në vitin 2003, ajo u tha tifozëve: ‘Zot, unë jam aq me fat qe ishit baba im.

“Më kujtohet mirë para se të vdiste, unë ju falënderova për gjithçka që më mësoi dhe i thashë se do t’i rrisja fëmijët me gjithçka që mësova prej jush, sa herë që do të vinte kjo kohë”, kishte shkruar Kim.