Header

Kiara Tito: I uroj çdo gruaje një Luiz në jetën e tyre

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë akomë ndër çiftet më të komentuara nga publiku.

Ata vazhdojnë të marrin vëmendje çdo ditë e të përfliten për secilin veprim të tyre.

Së fundmi artisti shkodran ka ndarë një video në Instagram, ku tregon se së shpejti do të lansojë projektin e ri, që i dedikohet sërish Kiarës.

Ai ka postuar një video romantike, ku shfaqet krah moderatores dhe ka zbuluar se kënga e re do ketë vargjet: “Kiara, shpirtin ty ta fala dhe më doli fjala, Ti e di je thesari im, Kiara, shpirtin ty ta fala”.

Videon e ka publikuar edhe Kiara, e cila është shprehur e emocionuar për këtë dedikim dhe i uron çdo gruaje të ketë një Luiz.

“Faleminderit që më bën të lumtur, çdo ditë. I uroj çdo gruaje një Luiz në jetën e tyre. E jotja përgjithmonë”, shkruan Kiara.

 

Kiara: I uroj çdo gruaje një Luiz në jetën e t - Syri Kosova | Lajmi i  fundit

You may also like ...