Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë

Këngëtari Kristi Karkanaqe, fitues i ‘C’est la vie’, i ka dhënë fund beqarisë.

Kristi u martua me Ada Marinaj të shtunën.

Ka qenë vetë këngëtari që ka bërë publik lajmin me anë të postimeve në rrejtet sociale ku ka zbuluar disa momente nga dasma.

Ai ka publikuar një foto ku tregon unazat dhe shkruan ‘Zyrtarisht familja Karkanaqe’.

Gjithashtu edhe çifti i famshëm i këngëtarëve Venera dhe Lind Islami ka postuar disa foto nga dasma.