Header

Kendall sjell më shpejt verën

Kendall Jenner i ka lënë pak vend imagjinatës ndërsa ka pozuar në bikini tepër të vogla, pasi që ju bashkua motrës së saj Kylie në Bahamas

Kendall ka treguar format e saj prej modeleje në selfiet e fundit.

Princesha e pistës së modës ka duket në formë perfekte dhe duket se kjo vetë do të jetë shumë e nxehtë.

Po ju, a jeni gati për verën?

You may also like ...