Kendall Jenner shfaqet joshëse për Krishtlindje

Kendall Jenner, ka dëshmuar edhe një herë aftësinë e saj prej një modeleje profesioniste me pozat joshëse që ka publikuar.Ajo ka marrë vëmendjen gjatë festës së Krishtlindjes, duke pozuar për kalendarin e magazinës “Love”.Modelja profesioniste e “Victoria Secret”, tregoi se eksperienca e saj në këtë kompani është mjaft e mirë pasi ajo u duk shumë e bukur dhe joshëse.