Kendall Jenner seksi në setin e ri fotografik

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të paguara dhe më të kërkuara. Dhe sigurisht jo pa arsye.
Ylli i pasarelave ka çmendur fansat me setin e ri fotografik.
Kendall publikoi foto mjaft provokuese e veshur me bodysuit ngjyrë të kuqe.
Bukuroshja zeshkane vuri në pah format e saj trupore dhe dukej shumë seksi.