Kendall Jenner publikon videon ku puthet në buzë me Bella Hadid

Miqësia mes Kendall Jenner dhe Bella Hadid tashmë numëron shumë vite. Ato janë mikesha të ngushta dhe njihen që para se të ishin adoleshente.

Për të uruar Bellën në 23-vjetorin e saj Kendall Jenner publikoi një video ku shfaqen duke u puthur në buzë me njëra-tjetrën.

Padyshim që ky publikim i modeles së njohur ka shkaktuar shumë bujë në rrjet. “Urime ditëlindjen sexy”,-ka shkruar Jenner krahas videos së publikuar.

Bëhet e ditur gjithashtu se kjo video është shkëputur nga dokumentari i Travis Scott, “Look Mom: I Can Fly”.

View this post on Instagram

@KendallJenner via Instagram Story #kendalljenner #kendalljennersnapchat

A post shared by Kendall ? (@kendalljennersnapchats) on