Header

Kendall Jenner dhe Bad Bunnyrikthehen përsëri bashkë?

Duke dalë fshehurazi nga hotelet dhe duke shijuar vakte private, Kendall Jenner dhe Bad Bunny nxisin spekulimet se janë rikthyer së bashku. Çifti u pa në Miami fundjavën e kaluar. Ata u panë duke dalë fshehurazi nga hoteli i tyre përmes garazhit të dielën. Çifti darkoi gjithashtu në disa nga pikat më të nxehta të Majamit.

Ata u panë duke shijuar një darkë private në restorantin Grutman’s Casadonna për drekë të dielën dhe më parë në restorantin e vetë Bad Bunny, Gekko. Sipas ET, “Kendall dhe Bad Bunny darkuan të premten, më 24 maj në Gekko Miami. Ata ishin në një dhomë private për darkën e tyre.

Burime pranë çiftit kanë konfirmuar se lidhja mes Kendall dhe Bad Bunny është ende e fortë. “Ata kalojnë kohë së bashku kur munden”, zbuloi një burim i brendshëm. “Ka një lidhje të fortë mes tyre sa herë që janë bashkë dhe kanë të njëjtën kimi që kanë patur gjithmonë”.

Pavarësisht se u ndanë më pak se gjashtë muaj më parë, Kendall dhe Bad Bunny kanë mbetur të afërt. Oraret e tyre të ngjeshur u përmendën si një arsye kryesore për ndarjen e tyre. Por tani, me pamjet e tyre të fundit, duket se ata mund të jenë duke i rregulluar gjërat.

Dyshja u panë për herë të parë në shkurt 2023, kur ishin bashkë në oborrin në ndeshjet e NBA. Pavarësisht ndarjes së tyre në dhjetor, ata madje e kaluan natën e Vitit të Ri së bashku me miq si Justin dhe Hailey Bieber. Ndërsa as Kendall dhe as Bad Bunny nuk e kanë konfirmuar statusin e lidhjes së tyre, është e qartë se kimia mes tyre është e pamohueshme.

Kendall Jenner and Bad Bunny caught sneaking out of hotel after dinner date  in Miami

Kendall Jenner and Bad Bunny caught sneaking out of hotel after dinner date  in Miami

Kendall Jenner and Bad Bunny caught sneaking out of hotel after dinner date  in Miami

 

You may also like ...