Kendall dhe Kourtney pozojnë me bikini në mes të borës

Gjatë fundjavës është bërë e rrugës që motrat Kardashian dhe Jenner të pozojnë njëjtë në fotografi.

E para ishte modelja Kendall Jenner e cila postoi një fotografi në rrjetet sociale ku është e veshur në bikini dhe pozon para aparatit në borë.

Të njëjtën pozë e morri pas disa dite motra e saj Kourtney ku shihet duke e emituar atë.

Vajzave mesa duket ju vlon gjaku, sepse nuk ju bën aspak përshtypje temeratura e ulët.