Header

Kemi dasmë këtë verë? Bora Zemani: Donaldi është goli i jetës

Muajit e fundit është raportuar se Donald Veshaj dhe Bora Zemani kanë në plan të martoheshin dhe se dasma do realizohej në 2024.

Lidhur me këto aludime Bora ka folur mbrëmjen e djeshme teksa ishte e ftuar në ‘Top Arena’, ku tha: “Shtatzënia ime dhe martesa ime komentohen gjithmonë. Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës.”

Pjesë nga intervista:

Ed Manushi: Ka zëra që ti martohesh këtë verë?

Bora Zemani: Qesh…

Ed Manushi: Ti qeshe, qenka e vërtetë.

Bora Zemani: Shtatzënia ime dhe martesa ime komentohen gjithmonë. Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës.

You may also like ...