Header

Keisi dhe Dj Geek janë çifti më i ri në showbiz?

Prej kohësh tashnë përflitet në media se ka një lidhje dashurie midis Keisi Medinit dhe Dj Geek. Aludimet kanë nisur kur dyshja u panë së bashku në një club në Prishtinë.

Mirëpo, së fundmi duket se dyshimet janë konfirmuar. Burime për ‘Prive’ kanë zbuluar se ata janë vërtet në një lidhje dashurie dhe Keisi ka qëndruar për më shumë se një javë në Prishtinë.

Ndërkohë, asnjëri prej tyre nuk ka reaguar lidhur me aludimet.

You may also like ...