Kë po fsheh Adelina në këtë foto?

Këngëtarja, e festoi ditëlindjen me familjen dhe me miqtë e YFSF, por me sa duket, kishte mbetur edhe diçka pa festuar. Adelina Tahiri sapo ka postuar një foto provokuese, pa dhënë asnjë informacion kush është personi të cilin ka përqafuar, por mjafton të shikoni foton dhe e kuptoni se ç’marrëdhënie mund të ketë me Adelinën.