Header

Kate vishet njësoj si Princeshë Diana

Kate Middleton riktheu në vëmendje look-un e vjehrrës së saj të ndjerë me një fustan të guximshëm ngjyrë magenta me pika.
37-vjeçarja shkëlqeu me fustanin “Oscar de la Renta” ndërsa ecte krah bashkëshortit të saj Princ William, për një pritje në Dublin në ditën e dytë të turneut historik në Irlandën Jugore.
Fustani, i shoqëruar me një rrip në bel dhe e pika të zeza, është një rikujtesë e fustanit të krijuar nga stilisti Donald Campbell i veshur nga Lady Diana në vitet 1980.

You may also like ...