Header

Justin hedh poshtë spekulimet për divorc

Dje u përfol se Jessica Biel ishte parë pa unazën e saj të martesës, por çifti tashmë e dëshmuan dashurinë dhe harmoninë që kanë në familje.

Justin Timberlake, i ka bërë një urim të ngrohtë bashkëshortes së tij, Jessica Biel, me rastin e ditëlindjes së saj.

Biel mbushi 38 vite të martën dhe Timberlake, zgjodhi rrjetin social Instagram, për të ndarë disa nga momentet më të lumtura të tyre.

“Urime ditëlindjen për dashurinë e jetës sime… Aventurë e re çdo ditë dhe një thesar për mua”, ka shkruar ai në përshkrim. “Mezi po pres të ndajë edhe shumë vete të tjerë me ty. Je më e mira prej më të mirave, dashuria ime. Të dua”.

https://www.instagram.com/p/B9RvYSmBG9L/?utm_source=ig_embed

You may also like ...