Justin dedikim emocionues gruas: Dua të të shijoj vetëm për vete

Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan 1 vjetorin e fejesës pak ditë më parë.
Dhe çifti nuk ngurron të shprehë dashurinë për njëri-tjetrin.
Në një postim në Instagram Justin ka shprehur dëshirën që Hailey të jetë nëna e fëmijëve të tij.
Por u shpreh se nuk kishte me nxitim pasi donte ta shijonte vetëm për vete.
“Takim dashurie me ty zemër. Një ditë do jem duke dalë me vajzat e mia. Nuk do ndodhë së shpejti, nuk jam në nxitim. Dua të të shijoj vetë për pak kohë,”-shkroi ai.