Justin Bieber pushime në bordin e një Jahti

Këngëtari i njohur Justin Bieber po kalon disa ditë pushimesh në Kaliforni. 21 vjeçari është fotografuar në bordin e një Jahti me disa mikesha dhe miq të tij.I shoqëruar me tre vajza bukuroshe Justin dukej mjaft i qetë dhe i kënaqur teksa shijonte rrezet e diellit e ndersa bukuroshet e veshura me bikini i jepnin edhe me shume shkelqim bordit te jahtit luksoz.