Ju se keni idenë se çfarë po ndodh me Noizyn…

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, sw shpejti do të vijë me një këngë të re.

Ai ka udhëtuar drejt Zvicrës, ku edhe ndodhet studioja e DJ-it të tij dhe ku po përgatit këngën, që e paralajmëroi vetë pak ditë më parë.

Reperi do të sjellë një remix, i cili do dalë këto dy ditë. Noizy ka hedhur një fotografi në Snapchat, ku ka deklaruar se nuk e keni ide se çka do të sjell ai.

Presim e shohim…!

Image