Ju prezantojmë Enkeleida Cana

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është bërë së fundmi baba për herë të dytë.

Pas djalit që mban emrin Bojken, familja Cana është shtuar me vajzën, Enkeleida. Një emër shqiptar që Lorik Cana ka vendosur ta prezantojë para publikur vetëm ditën e djeshme .

“ENKELEIDA sot mbush 2 javë dhe vendosëm ta prezentojmë,” shkruan Cana në rrjetet sociale.

Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar, sepse kërkoi të ishte pranë bashkëshortes, në këto ditë të gëzueshme familjare për të.