Header

Jonida Vokshi bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Ian

Moderatorja Jonida Vokshi është bërë sot nënë për herë të dytë!

Lajmin e ndau partneri i saj, producenti Besnik Krapi. Ata janë bërë prindër të një djali me emrin IAN.

“Shokë e shoqe,
IAN quhet djali jonë që lindi shnosh e mirë sot ? ??
Jonida osht tip top dhe ju qafim krejtve ??
Falemnderit Pereni e gzume ?” 

Çifti ka edhe një vajzë 3-vjeçare të quajtur Emi.

You may also like ...