Header

Jonida tregon barkun e rrumbullakmosur

Pak ditë më parë moderatorja e njohur Jonida Vokshi zbuloi se është shtatzënë.

Por këtë të diel ajo ka guxuar të tregojë pak më shumë, teksa ka publikuar disa fotografi me bikini.

Nëpërmjet tyre ajo ka treguar se është tre muajshe e gjysmë shtatzënë dhe duket se çdo gjë po ecën mirë.

“Ne të dy relaks, babi me mision, na bën foto. Besnik Krapi ?. 25 javëshe shtatzënë”, shkruan ajo.

Jonida me të shoqin e kanë kaluar këtë fundjavë në dëborë dhe kjo gjë duket edhe në fotografi, ku në sfondin e vaskës me ujë të ngrohtë përtej xhamit çdo gjë duket e bardhë.

You may also like ...