John Legend kërcen me një femër, ja si merr hak Chrissy Teigen

Ata kanë një marrëdhënie të rrethuar me humor. Bëhet fjalë për Chrissy Teigen dhe të bashkëshortin e saj. Modelja bukuroshe i është bashkuar një personi të huaj vetëm për të marrë hak që bashkëshorti i saj kërceu me një fanse të shtunën.

31-vjeçarja ka bërë një tatuazh të përkohëshëm, i cili ishte i njëjtë me një person të quajtur Eddie, të cilin ajo e ka treguar në rrjetin social “Snapchat”.

“John kërceu me një femër në koncertin e tij, kështu që Chrissy ka zgjedhur një djalë tjetër dhe ka shtrënguar duart me të”, ka thënë një mikeshë i modeles, në videon e publikuar në “SnapChat”, duke shtuar: “John, mos u bëj xheloz”.