John Cena dhe Nikki Bella i japin fund lidhjes në prag të martesës

John Cena dhe Nikki Bella i japin fund lidhjes në prag të martesës

Burime të afërta me ish-çiftin tregojnë për TMZ-në se dyshja i ka dhënë fund fejesës së tyre pas disa mosmarrëveshjes.

E gjithë kjo shkaku i distancës mes dyshes, ku Nikki është duke xhiruar filmin në SHBA, “Total Bellas”, gjersa John ishte me disa projekte në shtetin kinez.

Thuhet se Nikkit nuk i vjen keq për vendimin e saj ndërsa takimi me dikë të ri është gjëja e fundit në mendjen e saj.

Tani ajo është duke u fokusuar në karrierën e saj që ka shumë projekte të ndryshme kinematografike.

Theksojmë se Cenan do ta shohim edhe më tej në garat e mundjes, ku disa herë ishte kampion i plotfuqishëm.