Header

Jessie J zbulon emrin dhe portretin e djalit të saj

Jessie J  dhe i dashuri i saj, basketbollisti Chanan Safir Colman, kanë zbuluar portretin dhe emrin e foshnjës së tyre të porsalindur. “Safir Cornish Colman ” Jessie shkroi  në një foto të vogëlushit të saj. Muzikantja mirëpriti fëmijën në maj dhe vetëm së fundmi zbuloi identitetin e babait të tij në një seri homazhe dashurie në Instagram.

Gjatë fundjavës, Jessie ndau gjithashtu klipe nga lindja e saj emocionale dhe momentet e para me Sky Sky. Në video, këngëtarja dëgjohet duke e quajtur fëmijën e saj një “djalë perfekt” dhe duke deklaruar: “Të dua shumë”. Në një tjetër moment të ëmbël, ajo dëgjohet duke i kënduar.

Gëzimi i foshnjës së Jessie-t vjen pasi ajo pësoi një abort në vitin 2021. Këngëtarja e “Bang Bang” së fundmi zbuloi se ajo dhe Colman u takuan disa javë pas ngjarjes zemërthyese. ”Si një rreze drite. Ai ndriçoi ditët e mia të errëta. Ishte një lloj vorbull dashurie dhe një mrekulli që ne mbeta shtatzënë natyrshëm pa asnjë problem”, tregoi Jessie J.

“Ai më ka dhënë shumë nga dhuratat më të bukura të jetës sime. Ai nuk ma lëshoi dorën dhe nuk do të kisha mundur ta kaloja pa të”.

You may also like ...