Header

Jessica fal përfundimisht Justin Timberlake!

Martesa e Justin Timberlake me Jessica Biel duket se është drejt shpëtimit, pas krizës që pësuan në fund të vitit të kaluar, kur Justin Timberlake u fotografua dorë për dore me kolegen e tij.

Këtë e dëshmon mesazhi në Instagram i aktores për partnerin, me rastin e ditëlindjes së tij të premten.

Në galerinë e fotove që Biel, 37 vjeçe, postoi në llogarinë e saj, ajo dhe burri i saj, tani 39 vjeç, shihen shumë të dashuruar.

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit që nuk njeh kohë. Ti në një farë mënyre je rritur pa u plakur. Të duam shumë”, i shkruan ajo përkrah fotove.

You may also like ...