Jep dorëheqjen mbretëresha e sfilatave

Supermodelja Cara Delevingne, në moshën 23 vjeçare ka vendosur që ti japë fund botës së modelimit. Bukuroshja e super paguar ka vendosur që ti dedikohet aktrimit dhe muzikës, ndërsa ka thënë se ndjehej mjaft e lodhur. Ndonëse nuk pritej t’i jepte fund në moshën 23-vjeçare, kjo deklaratë surprizë vjen për revistën “Time”.Nuk ndjej që të jem rritur si qenie njerëzore dhe kam harruar se sa e re jam. Ndihesha si plakë. Arrita deri në atë pikë sa të urreja trupin tim”, thotë 23 vjeçarja