Header

Jennifer Lopez vendos sërish unazën e martesës mes thashethemeve për divorc!

Jennifer Lopez është parë duke mbajtur sërish unazën e martesës pasi e hoqi për një kohë të shkurtër për të promovuar linjën e saj të bukurisë J.Lo, mes thashethemeve të vazhdueshme për divorcin e mundshëm të saj dhe Ben Affleck.

Këngëtarja 54-vjeçare u pa në New York City të enjten, me menaxherin e saj, Benny Medina.

Ndërkohë, Ben Affleck ishte në në Los Angeles. Aktori 51-vjeçar kaloi kohë me dy fëmijët e tij, Violet dhe Seraphina, nga martesa e tij e mëparshme me Jennifer Garner. Ata darkuan në Kaz The Soba Place me disa miq të tyre.

Lopez dhe Affleck e kaluan 4 korrikun të ndarë, pas arratisjes së fundit të Lopez-it me miqtë. Thashethemet për martesën e tyre të tensionuar janë intensifikuar që nga maji kur Lopez mori pjesë në Met Gala dhe premierën e filmit të saj në Netflix “Atlas” pa Affleck.

Javën e kaluar, u raportua se Affleck i zhvendosi gjërat e tij nga rezidenca e tyre e përbashkët në Los Angeles, e cila tani është në shitje, ndërsa Lopez ishte duke pushuar në Itali.

Çifti u martuan në Las Vegas në korrik 2022 dhe mbajtën një festë zyrtare në pasurinë e Affleck në Georgia një muaj më vonë. Ata ishin fejuar më parë në fillim të viteve 2000 përpara se të ndaheshin në vitin 2004, vetëm për të rindezur romancën e tyre vite më vonë.

Jennifer Lopez wears wedding ring again after ditching it amid Ben Affleck  divorce rumors

Jennifer Lopez wears wedding ring again after ditching it amid Ben Affleck  divorce rumors

 

You may also like ...