Jennifer Lopez vendos modën e re me këtë veshje

Këngëtarja e famshme i befasoi të gjithë, kur arriti për xhirimet e videos së saj të fundit muzikore, me pantallonat e veshur që ka bërë të jetë temë e medieve rozë. Jennifer Lopez kishte ulur tejet shumë pantallonat teksa vinin në pah të brendshmet e bukuroshes 49-vjeçare. Megjithatë, kjo veshje u konsiderua si një ndër trendet më të reja të modës dhe u komentua pozitivisht prej fansave të saj.