Jennifer Lopez "hot" në Las Vegas, kërcim dhe veshje provokuese

Është konsideruar si një prej artisteve më të bukura në botë dhe pavarësisht kalimit të viteve nuk zhgënjen.Zëri i shoqëruar me pjesët e trupit të këngëtares Jennifer Lopez i kanë garantuar asaj një sukses të vërtetë.46- vjeçarja, është shfaqur në koncertin e saj në Las Vegas (SHBA), për aktivitetin “IiHeartRadio Music Festival” me një veshje vërtetë provokuese.Ajo mbante veshur një trupore të bardhë me mbathje fare të vogla, ku zbulonte jo pak nga hiret e saj. Si gjithnje kercimet e saj provokuese kane ndezur se tepermi atmosferen.