Header

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar

Marrëdhënia mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk është aq e qëndrueshme sa mund të mendojnë fansat e tyre.

Në fotot e marra nga Page Six, dyshja duken të acaruar teksa debatojnë me njëri-tjetrin.

Në një moment, këngëtarja e “Jenny From the Block” shikonte me zemërim përpara ndërsa ai i fliste asaj.

Një tjetër foto tregonte Lopez, 54 vjeç, duke vështruar Affleck-un ndërsa aktori vazhdonte të fliste.

Pavarësisht se si duket momenti në foto, një burim i njohur me çiftin i thotë Page Six ekskluzivisht se nuk kishte “asgjë të nxehtë në diskutimin e tyre”.

Përfaqësuesit e Lopez dhe Affleck nuk iu përgjigjën kërkesës së Page Six për koment.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar pas momentit

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar pas momentit

 

You may also like ...