Jennifer Lopez dhe Bebe Rexha në duet, mos e humbni

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha famën e saj e ka arritur në arenën ndërkombëtare. Ylli shqiptar së fundmi është takuar së bashku me këngëtaren e famshme Jennifer Lopez. Dy këngëtaret simpatike mbrëmë ishin të pranishme në një show të Jennifer Lopez në Las Vegas. Pas performancës së Jennifer-it, Bebe më pas këndoi hitin e saj “In the name of love”. Por si duket JLo është mbetur e mahnitur nga zëri i Bebes pasi që filloi të performonte bashkë me të.

When jlo asks you to sing, you betta sang. Cc: steviemackey on the keys

?? ???? ?????? ??Bebe Rexha?? ?? 10 ??????? 2017