Header

Jenna Dewan bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja amerikane, Jenna Dewan, është bërë nënë për herë të dytë. Ky është fëmija i dytë i Dewan, pasi ajo është gjithashtu mama e vogëlushes 6-vjeçare, Everly, nga martesa e saj e parë me Channing Tatum.

Aktorja është fotografuar menjëherë pas momentit të lindjes me bebushin mbi gjoksin e saj, ndërsa krahas postimit shkruan fjalë nga zemra.

“Dhe ja kështu, zemrat tona shpërthyen deri në përjetësi e më tej????? Mirëseerdhe në botë ëngjëll i vogël??
Callum Michael Rebel Kazee 3/6/20”- shkruan aktorja, duke zbuluar se vogëlushi ka ardhur në jetë 4 ditë më parë.

https://www.instagram.com/p/B9kCy4iBwBX/?utm_source=ig_embed

You may also like ...