Jay Z e pranon: E kam tradhtuar Beyonce-n

Në pamje të parë duken si çifti ideal, por në të vërtetë nuk është ashtu. Jay Z për herë të parë zbuloi se e ka tradhtuar bashkëshorten e tij, Beyonce. Reperi i famshëm deklaroi se falë terapisë marrëdhënia e tyre vazhdoi të funksionojë.

Jay Z nuk e ka treguar emrin e gruas që ka tradhtuar këngëtaren e famshme. Ai dhe Beyonce kanë tetë vjet të martuar dhe kanë tre fëmijë.