Ja si hakmerret Calvin Harris ndaj Taylor Swift

Calvin Harris duket se po e merr goxha mirë ndarjen me Taylor Swift. Këtë gjë e tregojnë dhe këto foto të publikuara në Snapchat.

DJ skocez, i cili u nda nga këngëtarja bukuroshe në fillim të këtij muaji, shihet duke shijuar pushimet i rrethuar nga disa femra seksi në Cabo San Lucas.

Duke shkruar mbi foto “Unë shkruaj këngë”, krijuesi i këngëve ka lënë të kuptohet se ai merr më shumë se mjaftueshëm vëmendje nga femrat.

Calvin-Harris-Snapchat35C5720B00000578-3665272-The_talented_musician_enjoyed_the_scene_from_onboard_his_private-m-22_1467174223996Screenshot_2Taylor-Swift-is-seen-with-her-new-boyfriend-Tom-Hiddleston-having