Ja sa i është rritur barku trashëgimtares së Top Channel

Trashëgimtaria e Top Channel, Sara Hoxha, ka publikuar një foto në SnapChat përmes të cilës ka treguar vijimin e shtatzënisë së saj.Duket se barku i është rritur mjaft , ndërkohë Sara gëzon ende formë të mirë fizike.Trashëgimtaria e Top Channel ka veshur një bluzë të gjerë në të cilën shkruhet: “Jam veshur si mami im”.Ledion Liço dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali.sara_1477935031-5304197-1