Ja me kë lahet në vaskë Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj që tashmë ka marrë një status tjetër, atë të nënës, ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shihet brënda  vaskës së bashku me të bijën dhe pranë tyre nuk mungon as bashkëshorti i saj. 31 vjeçarja duket mjaft e lumtur dhe ka treguar në përshkrim se për Evën kjo është hera e parë që  lahet në vaskë.

emina_cunmulaj