Header

J.Lo shfaqet vetëm në publik mes aludimeve për ndarje nga Ben Affleck

Ben Affleck nuk iu bashkua JLo në premierën e filmit të saj të ri, “Atlas” në Los Angeles, mes spekulimeve në rritje të ndarjes.

Mes raporteve për tensione martesore me Ben Affleck, aktorja-këngëtarja, 54 vjeçe, pozoi në tapetin e kuq por pa partnerin e saj.

Megjithatë, Lopez u pa duke mbajtur unazën e saj të martesës, buzëqeshi ndërsa përshëndeti fansat e shumtë që ishin mbledhur për të marrë autografë nga JLo.

Kjo dalje e Lopez pa Affleck në tapetin e kuq vetëm sa i shton edhe më shumë thashethemet për një ndarje të mundshme mes tyre.

Edhe pse as Affleck dhe as JLo nuk kanë komentuar publikisht për thashethemet aktorja e “Marry Me” së fundmi “pëlqeu” një postim në Instagram në lidhje me marrëdhëniet jo të shëndetshme.

Affleck dhe Lopez u martuan në vitin 2022, dy dekada pasi ata anuluan një fejesë të mëparshme.

Ata aktualisht po jetojnë të ndarë në Los Angeles mes tensioneve të raportuara mes të dyve.

 

Jennifer Lopez Steps Out Solo at Atlas Premiere amid Ben Affleck Marriage  Strain
Why Ben Affleck Skipped J.Lo's 'Atlas' Movie Premiere

You may also like ...