Header

J.Lo e acaruar me paparacët pas situatës në palestër!

Jennifer Lopez nuk ishte aspak e emocionuar kur u ndesh me dyer të mbyllura gjatë vizitës së saj në palestër të mërkurën. Këngëtarja 53-vjeçare e “Let’s Get Loud” dukej e frustruar pasi nuk ishte në gjendje të hynte në studion e Tracy Anderson Method në Los Angeles.

Në një video të publlikuar nga TMZ këngëtarja shihej duke trokitur furishëm në dyert e studios pasi nuk mundi të futej brenda. Përfundimisht, dikush ia hapi derën asaj nga brenda dhe Lopez mundi të vazhdonte me stërvitjen e saj.

Pas stërvitjes, ajo u pa nga paparacët teksa po hipte në një fuoristradë jashtë ndërtesës. Ndërsa ata i uruan asaj një ditë të mirë, J.Lo u dëgjua duke bërtitur, “F–k you, mirupafshim”.

Përkushtimi i J.Lo ndaj fitnesit është i njohur në Hollywood, pasi ajo shpesh ka vënë në dukje se stërvitja e ndihmon atë edhe të mbajë një shëndet të mirë mendor.

Kujtojmë që disa ditë më parë ajo festoi 1-vjetorin e martesës me Ben Affleck. Ajo kujtoi rastin e veçantë me tekstin e “Midnight Trip to Vegas”, një homazh për dasmën e saj dhe të Affleck Sin City në gazetën e saj, “On the JLo”.

You may also like ...