Ishi që i publikoi videon: Kim Kardashian ka një valixhe plot lodra seksi

Kim Kardashian mban me vete një valixhe plot me lodra seksi.
Të paktën kështu shprehet ish-i dashuri i saj, Ray J, i cili vite më parë i publikoi videon e seksit që e bëri Kim-in të famshme.
krete p
Për arsyet më të pashpjegueshme, Ray J ndjeu nevojën për të treguar disa detaje per jetën seksuale që ka pasur me Kim Kardashian në një intervistë me “The Sun”.
Ai tha se Kim ka një “valixhe me lodra seksi” dhe se ajo ishte aq e fiksuar pas pamjes, saqë ndalonte seksin për të bere make-upin.
“Ajo nuk pëlqente kur djersitej dhe do të ndalonte për të bërë makijazhin. Dëshironte të dukej super gjatë seksit, donte ndriçimin e duhur, të ishte në humor. Ajo ishte e egër. Kishte një valixhe të kuqe ‘Louis Vuitton’ me lodra seksi”.
Por Kim Kardashian i ka mohuar të gjitha këto fjalë dhe e quan ish-in një gënjeshtar të sëmurë:
“Tregon që është një gënjeshtar i sëmurë. Me të vërtetë e besoni këtë histori? Është shumë për të qeshur për mua!”