Header

Ish-gruaja, Jennifer Garner, po ndihmon Ben Affleck që të zgjidhë gjërat me J.Lo

Martesa e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck është tema e momentit në mediat rozë.

Edhe pse çifti ka zgjedhur t’i mohojë këto lajme duke bërë dalje ku shihen edhe të lumtur, së fundmi mediat e huaja thonë se ata janë drejt divorcit.

Ndërkohë, ish-gruaja e aktorit, Jennifer Garner thuhet se po “inkurajon” ish-bashkëshortin e saj Ben Affleck që të “shpëtojë martesën e tij” me Jennifer Lopez, mes thashethemeve për divorcin e tyre.

“Ajo e mbështet plotësisht marrëdhënien e tyre dhe nuk dëshiron asgjë më shumë se ai të jetë i lumtur”, tha një burim për ‘Us Weekly Tuesday’.

Tabloidi britanik Daily Mail thotë se Lopez dhe Garner kanë frikë se aktori mund t’i kthehet sërish varësisë ndaj alkoolit.

Lopez i beson Garnerit për atë që po ndodh sepse ajo e di se është një nga të vetmit njerëz që do të kuptonte se çfarë po kalon, tha  një burim i afërt pranë këngëtares për DailyMail.

Thuhet se Garner dëshiron të ndihmojë në shpëtimin e martesës pasi mendon se Lopez është shumë e rëndësishme në jetën e ish-bashkëshortit të saj.

Affleck më parë nuk e ka fshehur faktin se si ndikoi alkooli tek martesa e tij 13-vjeçare me Garner e cila përfundoi në vitin 2018 për shkak të problemeve të shumta.

You may also like ...