Header

Irina Shayk vë ‘flakën’ në Kanë, shfaqet me të brendshme

Super modelja e njohur e pasarelave, Irina Shayk është shfaqur edhe më e guximshme dhe më zbuluese në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës. Bukuroshja ruse ka marrë gjithë vëmendjen kur është parë duke dalë nga hoteli. Shayk zgjodhi një krijim transparent Gucci për këtë rast.

Irina Shayk Wears See-Through Dress and Lingerie at Cannes Festival

Veshja përfshinte të brendshme të zeza dhe një jumpsuit të tejdukshëm ndërsa i gjithë look-u u kompletua me një gjerdan mahnitës.

Irina Shayk Wears See-Through Dress and Lingerie at Cannes Festival

Më herët, supermodelja u shfaq thuajse e zhveshur, megjithatë, duke zgjedhur të vishte një ansambël të guximshëm, me fotografët që vërshuan mediat ndërkombëtare me fotot e 37-vjeçares.

You may also like ...