Irina Shayk sërisht me pushime

Pasi u rikthye në vendlindjen e saj dhe postoi foto së bashku me gjyshen, Irina Shayk i është rikthyer pushimeve.
Bukuroshja ruse ka publikuar foto tejet provokuese në rrjetet e sociale teksa është duke pushuar në detin e Vdekur.
Edhe pse vetëm 5 muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën Lea, 31-vjeçarja duket në një formë perfekte.