Irina Shayk në plazh me “vjehrrën”

Lidhja mes aktorit Bradley Cooper dhe modeles Irina Shayk po bëhet gjithnjë e më serioze. Këtë e tregon fakti se së fundmi aktori hollivudian e ka prezantuar të dashurën Shayk me nënën e tij, Gloria Campano. Ky lajm bëhet i ditur nga agjencisë britanike e lajmeve Dailymail, e cila sjell disa fotografi ku çifti dhe mamaja e Cooper shfaqet së bashku me modelen në plazh.