Incident në ditëlindjen e milioneres Kylie? Një bjonde misterioze merret me ambulancë

Milionerja më e vogël në botë, Kylie Jenner ka festuar mbrëmë pas mesnatës ditëlindjen e saj me miqtë dhe familjen.

U organizua një festë e madhe ku të gjithë u kënaqën, por jashtë ndodhi një aksident. Një vajzë misterioze është marrë me ambulancë jashtë vendit ku po kërcenin e kënaqeshin miqtë e Kylie.

Ende nuk është konfirmuar nëse ndodhi ndonjë incident në ditëlindjen e 21-vjeçares.