I dashuri i Rita Orës nuk përmbahet dhe i kap të pasmet

25-vjeçarja shqiptare, Rita Ora është në një lidhje të re me rocker-in Andrew Watt.Këngëtarja shqiptare, Rita Ora dhe i dashuri i saj Andre Watt janë fotografuar teksa ecin në rrugë ku i dashuri i saj i papërmbajtshëm i prek të pasmet.Të dashuruarit u fotografuan në Romë.nintchdbpict0002779814651477922545 rita-2-1-e1477922624134-780x439-696x392-1 r_1477921223-79275151477922549