“I çmenduri” pas motrave Kardashian bën veprimin që habiti botën

Një fans i motrave Kardashian ka publikuar një video që është bërë virale. Në kokën e tij ka vendosur që të ketë pesë motrat e familjes së famshme.
Një parukier i ka krijuar në mënyrë të përsosur fytyrat e Kim, Kourtney, Khloe, Kendall dhe Kylie rreth e rrotull kokës.
Nuk dihet ende nëse është një eksperiment, por flitet se ai është fans i cmendur i Kardashian-Jenner. Imazhet tërhoqën vëmendjen e motrave, të cilat e shpërndanë në rrjetet e tyre sociale.